Akcia na Marec do 31. 3. môžete získať zľavu na vybrané produkty až 10 %. Zadajte v košíku zľavový kód "KUPELNE" ....v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať 032/7717303 v pracovnom čase 07:00-15:30 hod
| Značka | ALAPLANA |
|---|---|
| Séria | NUUK |
| Rozmer | 20,5x61,5 cm |
| Materiál | Keramika |
| Oteruvzdornosť | PEI III |
| Povrch | Mat |
| Použitie | Obklad, Dlažba |
| Balenie obsahuje | 1.1350 m2 |
| Počet ks v balení | 9 |
| Hrúbka | 9.50 mm |
| Hmotnosť | 19.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8435609370797 |
| Taric | 69072200 |
| Záruka | 2 roky |

Stupeň PEI III. – určený pre podlahy vystavené častejšiemu znečistenie, napr. v bytoch a v rodinných domoch, s výnimkou vstupov. Je určený pre predsiene, lodžie, balkóny, chodby, kuchyne bytov, hotelové izby, sanitárne a terapeutické miestnosti v nemocniciach.

Matná glazura dlaždice.

Dlaždice možno použiť len na aplikáciu na steny (= ako obkladačka).

Dlaždica vhodná pre pokládku na podlahu (= ako dlažba), zároveň je možné použiť ju aj pre obklad stien.
| Výrobca | ALAPLANA |
| SériaO | Alaplana Nuuk |
| RozmerO | 20 x 60 |
| Obklad - hrúbka | 9,5 mm |
| Rektifikácia | Nerektifikovaná |
| Protišmyk | Protišmyková-Nie |
| Materiál | Keramika |
| Použitie | Dlažba |
| Povrch | Matná |


Aby bol zážitok z Vášho nákupu na našom internetovom obchode v súlade s pravidlami, potrebujeme Váš súhlas s používaním súborov cookies na zaistenie funkčnosti webu a tiež na personalizáciu obsahu, ale tiež pre analytické účely k zobrazovaniu cielených reklám na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Kliknutím na „Povoliť všetko“ súhlasíte s naším používaním súborov cookie. Prípadne si môžete vybrať s ktorými cookies súhlasíte na "Podrobné nastavenie" alebo môžeže "Nepovolovať cookies" .
V prípade že chcete vedieť viac o cookies kliknite "Viac informácií"