Akcia na Marec do 31. 3. môžete získať zľavu na vybrané produkty až 10 %. Zadajte v košíku zľavový kód "KUPELNE" ....v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať 032/7717303 v pracovnom čase 07:00-15:30 hod
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Výška | 158 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 105 mm |
| Ostatné | Pre umývadielko, Bidetová sprcha |
| Hmotnosť | 1.8850 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913979354 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Výrobca | Aqualine |
| Umiestnenie | Stojánkové s bidetovou sprškou |
| Farba povrchu | Čierna |
| Batérie Ovládanie | Pákové |
| Výška | Bežná |
Aby bol zážitok z Vášho nákupu na našom internetovom obchode v súlade s pravidlami, potrebujeme Váš súhlas s používaním súborov cookies na zaistenie funkčnosti webu a tiež na personalizáciu obsahu, ale tiež pre analytické účely k zobrazovaniu cielených reklám na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Kliknutím na „Povoliť všetko“ súhlasíte s naším používaním súborov cookie. Prípadne si môžete vybrať s ktorými cookies súhlasíte na "Podrobné nastavenie" alebo môžeže "Nepovolovať cookies" .
V prípade že chcete vedieť viac o cookies kliknite "Viac informácií"