Akcia na Marec do 31. 3. môžete získať zľavu na vybrané produkty až 10 %. Zadajte v košíku zľavový kód "KUPELNE" ....v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať 032/7717303 v pracovnom čase 07:00-15:30 hod
| Značka | BALDOCER |
|---|---|
| Séria | DOME |
| Rozmer | 80x80 cm |
| Materiál | Keramika |
| Charakter | Rektifikovaná, Slinutá, Mrazuvzdorná, 2 cm dlažba |
| Oteruvzdornosť | PEI IV |
| Hodnota protišmyku | R12 |
| Povrch | Mat, Reliéfny povrch |
| Použitie | Dlažba |
| Balenie obsahuje | 0.6400 m2 |
| Počet ks v balení | 1 |
| Hrúbka | 20.00 mm |
| Hmotnosť | 42.9687 kg |
| EAN | 8433019267256 |
| Taric | 69072100 |
| Záruka | 2 roky |

Tiež známa ako rozmerovo stabilné dlaždice. Je to dlaždice, ktorá bola mechanicky orezaná do určitej veľkosti potom, čo bola vypálená tak, aby jej okraje tvorili uhol 90°. Dosiahnutá jednotná veľkosť, rozmer súdržnosti a optimálnu presnosť dodávajú dlaždiciam čistejšie prevedení a menej odchýlok medzi jednotlivými dlaždicami.
Rektifikované dlaždice sú vhodné na pokládku s minimálnou škárou od 2 mm.

Mrazuvzdornosť je daná mierou nasiakavosti dlaždice (tozn., že nenasaje vodu, ktorá by v nej mohla zmrznúť). U obkladoch pre použitie v interiéroch nie je mrazuvzdornosť požadovaná a nasiakavosť býva zvyčajne viac ako 10 %. Oproti tomu mrazuvzdorné glazované dlaždice majú nasiakavosť do 3 %. Pre exteriér sú potom vhodné slinuté dlaždice s nasiakavosťou nižšou ako 0,5 %.

Dlaždica vhodná na použitie v exteriéri (napr. terasy, balkóny) aj interiéri. Na pokládku na terče, lepením alebo na štrk/piesok/trávu.

Stupeň PEI IV. – určený pre intenzívnejšie frekvenciu chodcov a silnejšie znečistenie, napr. vnútorné priestory administratívnych budov a chodby hotelov, obchodné miestnosti a kancelárie.

Je stanovená sklzom na naklonenej rovine a schválená vo väčšine krajín. Podľa uhla sklzu sa radí do piatich tried s vhodnosťou použitia pre konkrétne priestory pre bezpečný pohyb osôb.
R12: Uhol sklzu od 27° do 35°
Vhodné pre prípravné a gastronomické kuchyne, miestnosti na opravy a údržbu.

Matná glazura dlaždice.

Pohľadová strana dlaždice je upravená do plastického zobrazenia.

Dlaždica vhodná pre pokládku na podlahu (= ako dlažba), zároveň je možné použiť ju aj pre obklad stien.
| Výrobca | BALDOCER |
| SériaO | Baldocer |
| RozmerO | 80 x 80 |
| Obklad - hrúbka | 20 mm |
| Rektifikácia | Rektifikovaná |
| Protišmyk | Protišmyková-R12 |
| Materiál | Keramika |
| Použitie | Dlažba |
| Povrch | Matná |


Aby bol zážitok z Vášho nákupu na našom internetovom obchode v súlade s pravidlami, potrebujeme Váš súhlas s používaním súborov cookies na zaistenie funkčnosti webu a tiež na personalizáciu obsahu, ale tiež pre analytické účely k zobrazovaniu cielených reklám na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Kliknutím na „Povoliť všetko“ súhlasíte s naším používaním súborov cookie. Prípadne si môžete vybrať s ktorými cookies súhlasíte na "Podrobné nastavenie" alebo môžeže "Nepovolovať cookies" .
V prípade že chcete vedieť viac o cookies kliknite "Viac informácií"