Akcia na Marec do 31. 3. môžete získať zľavu na vybrané produkty až 10 %. Zadajte v košíku zľavový kód "KUPELNE" ....v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať 032/7717303 v pracovnom čase 07:00-15:30 hod
| Značka | BALDOCER |
|---|---|
| Séria | MINERAL |
| Rozmer | 120x120 cm |
| Materiál | Keramika |
| Charakter | Rektifikovaná, Slinutá, Mrazuvzdorná |
| Oteruvzdornosť | PEI II |
| Hodnota protišmyku | R10 |
| Povrch | Mat |
| Použitie | Obklad, Dlažba |
| Balenie obsahuje | 1.4400 m2 |
| Počet ks v balení | 1 |
| Hrúbka | 9.00 mm |
| Hmotnosť | 20.1380 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8433019293934 |
| Taric | 69072100 |
| Záruka | 2 roky |

Tiež známa ako rozmerovo stabilné dlaždice. Je to dlaždice, ktorá bola mechanicky orezaná do určitej veľkosti potom, čo bola vypálená tak, aby jej okraje tvorili uhol 90°. Dosiahnutá jednotná veľkosť, rozmer súdržnosti a optimálnu presnosť dodávajú dlaždiciam čistejšie prevedení a menej odchýlok medzi jednotlivými dlaždicami.
Rektifikované dlaždice sú vhodné na pokládku s minimálnou škárou od 2 mm.

Mrazuvzdornosť je daná mierou nasiakavosti dlaždice (tozn., že nenasaje vodu, ktorá by v nej mohla zmrznúť). U obkladoch pre použitie v interiéroch nie je mrazuvzdornosť požadovaná a nasiakavosť býva zvyčajne viac ako 10 %. Oproti tomu mrazuvzdorné glazované dlaždice majú nasiakavosť do 3 %. Pre exteriér sú potom vhodné slinuté dlaždice s nasiakavosťou nižšou ako 0,5 %.

Stupeň PEI II. – určený pre podlahy zriedka vystavené uvedenému znečistenia a bežnú obuv, napr. obytné miestnosti okrem vstupných a im podobných priestorov.

Je stanovená sklzom na naklonenej rovine a schválená vo väčšine krajín. Podľa uhla sklzu sa radí do piatich tried s vhodnosťou použitia pre konkrétne priestory pre bezpečný pohyb osôb.
R10: Uhol sklzu od 10° do 19°
Vhodné pre šatne, predajne balených potravín, garáže, sklady, toalety v školách.

Matná glazura dlaždice.

Dlaždice možno použiť len na aplikáciu na steny (= ako obkladačka).

Dlaždica vhodná pre pokládku na podlahu (= ako dlažba), zároveň je možné použiť ju aj pre obklad stien.
| Výrobca | BALDOCER |
| SériaO | Baldocer |
| RozmerO | 120 x 120 |
| Obklad - hrúbka | 9 mm |
| Rektifikácia | Rektifikovaná |
| Protišmyk | Protišmyková-R10 |
| Materiál | Keramika |
| Použitie | Dlažba |
| Povrch | Matná |


Aby bol zážitok z Vášho nákupu na našom internetovom obchode v súlade s pravidlami, potrebujeme Váš súhlas s používaním súborov cookies na zaistenie funkčnosti webu a tiež na personalizáciu obsahu, ale tiež pre analytické účely k zobrazovaniu cielených reklám na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Kliknutím na „Povoliť všetko“ súhlasíte s naším používaním súborov cookie. Prípadne si môžete vybrať s ktorými cookies súhlasíte na "Podrobné nastavenie" alebo môžeže "Nepovolovať cookies" .
V prípade že chcete vedieť viac o cookies kliknite "Viac informácií"