Akcia na Marec do 31. 3. môžete získať zľavu na vybrané produkty až 10 %. Zadajte v košíku zľavový kód "KUPELNE" ....v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať 032/7717303 v pracovnom čase 07:00-15:30 hod
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Šírka | 56 mm |
| Výška | 135 mm |
| Hĺbka | 180 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Elektronické |
| Výška výtoku | 121 mm |
| Ostatné | Bezdotykové ovládanie |
| Hmotnosť | 1.5430 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913982187 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 2 roky |
| Výrobca | Bruckner |
| Umiestnenie | Stojankové |
| Farba povrchu | Chróm |
| Batérie Ovládanie | Senzorové |
| Výška | Bežná |
Aby bol zážitok z Vášho nákupu na našom internetovom obchode v súlade s pravidlami, potrebujeme Váš súhlas s používaním súborov cookies na zaistenie funkčnosti webu a tiež na personalizáciu obsahu, ale tiež pre analytické účely k zobrazovaniu cielených reklám na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Kliknutím na „Povoliť všetko“ súhlasíte s naším používaním súborov cookie. Prípadne si môžete vybrať s ktorými cookies súhlasíte na "Podrobné nastavenie" alebo môžeže "Nepovolovať cookies" .
V prípade že chcete vedieť viac o cookies kliknite "Viac informácií"