Akcia na Marec do 31. 3. môžete získať zľavu na vybrané produkty až 10 %. Zadajte v košíku zľavový kód "KUPELNE" ....v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať 032/7717303 v pracovnom čase 07:00-15:30 hod
| Značka | EMPIRE |
|---|---|
| Rozmer | 156x238x100 mm |
| Šírka | 156 mm |
| Výška | 238 mm |
| Hĺbka | 100 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Ostatné tvary |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť | 3.6000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8595591203609 |
| Taric | 85167970 |
| Záruka | 2 roky |
| Výrobca | EMPIRE |
| Povrch. | Biela |
| Farba | Biela |
| Spôsob montáže | Vŕtaním |
Aby bol zážitok z Vášho nákupu na našom internetovom obchode v súlade s pravidlami, potrebujeme Váš súhlas s používaním súborov cookies na zaistenie funkčnosti webu a tiež na personalizáciu obsahu, ale tiež pre analytické účely k zobrazovaniu cielených reklám na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Kliknutím na „Povoliť všetko“ súhlasíte s naším používaním súborov cookie. Prípadne si môžete vybrať s ktorými cookies súhlasíte na "Podrobné nastavenie" alebo môžeže "Nepovolovať cookies" .
V prípade že chcete vedieť viac o cookies kliknite "Viac informácií"