Akcia na Marec do 31. 3. môžete získať zľavu na vybrané produkty až 10 %. Zadajte v košíku zľavový kód "KUPELNE" ....v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať 032/7717303 v pracovnom čase 07:00-15:30 hod
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozmer | 180x343x149 mm |
| Šírka | 180 mm |
| Výška | 343 mm |
| Hĺbka | 149 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Kozmetické zrkadielko |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť | 0.9700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341335000 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
| Výrobca | Gedy |
| Povrch. | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Spôsob montáže | Vŕtaním |
Aby bol zážitok z Vášho nákupu na našom internetovom obchode v súlade s pravidlami, potrebujeme Váš súhlas s používaním súborov cookies na zaistenie funkčnosti webu a tiež na personalizáciu obsahu, ale tiež pre analytické účely k zobrazovaniu cielených reklám na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Kliknutím na „Povoliť všetko“ súhlasíte s naším používaním súborov cookie. Prípadne si môžete vybrať s ktorými cookies súhlasíte na "Podrobné nastavenie" alebo môžeže "Nepovolovať cookies" .
V prípade že chcete vedieť viac o cookies kliknite "Viac informácií"