Akcia na Marec do 31. 3. môžete získať zľavu na vybrané produkty až 10 %. Zadajte v košíku zľavový kód "KUPELNE" ....v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať 032/7717303 v pracovnom čase 07:00-15:30 hod
Balenie obsahuje: Kryt sifónu nerez mriežku
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | MITIA |
| Rozmer | 90x90x2,6 cm |
| Dĺžka | 900 mm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 26 mm |
| Farba | Biela mat |
| Materiál | Liaty mramor |
| Tvar | Štvrťkruhové |
| Priemer odpadu | 90 mm |
| Rádius | R550 |
| Reliéf (povrch) dna | Dekor kameň |
| Balenie obsahuje | Kryt sifónu |
| Hmotnosť | 45.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913893087 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Používa sa na výrobu sprchových vaničiek, vaní, umývadiel i ďalších produktov. Vyrába sa zo zmesi mletého vápenca, sklárskeho piesku, polyesterovej živice a farbív. Výrobky z liateho mramoru sa vyznačujú vysokou pevnosťou, stabilitou a elegantným dizajnom.
| Výrobca | Gelco |
| Rozmer vaničky | 90 x 90 cm |
| Farba vaničky | Biela |
| Rádius | Rádius R-550 |
Aby bol zážitok z Vášho nákupu na našom internetovom obchode v súlade s pravidlami, potrebujeme Váš súhlas s používaním súborov cookies na zaistenie funkčnosti webu a tiež na personalizáciu obsahu, ale tiež pre analytické účely k zobrazovaniu cielených reklám na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Kliknutím na „Povoliť všetko“ súhlasíte s naším používaním súborov cookie. Prípadne si môžete vybrať s ktorými cookies súhlasíte na "Podrobné nastavenie" alebo môžeže "Nepovolovať cookies" .
V prípade že chcete vedieť viac o cookies kliknite "Viac informácií"