Akcia na Marec do 31. 3. môžete získať zľavu na vybrané produkty až 10 %. Zadajte v košíku zľavový kód "KUPELNE" ....v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať 032/7717303 v pracovnom čase 07:00-15:30 hod
| Značka | NAVARTI |
|---|---|
| Séria | MANHATTAN |
| Rozmer | 33x55 cm |
| Materiál | Keramika |
| Povrch | Mat |
| Použitie | Obklad |
| Balenie obsahuje | 1.8400 m2 |
| Počet ks v balení | 10 |
| Hrúbka | 8.80 mm |
| Hmotnosť | 15.2200 kg |
| EAN | 8429991914974 |
| Taric | 69072300 |
| Záruka | 2 roky |

Matná glazura dlaždice.

Dlaždice možno použiť len na aplikáciu na steny (= ako obkladačka).
| Výrobca | NAVARTI |
| SériaO | Manhattan |
| RozmerO | 33 x 55 |
| Obklad - hrúbka | 8,8 mm |
| Rektifikácia | Nerektifikovaná |
| Protišmyk | Protišmyková-Nie |
| Materiál | Keramika |
| Použitie | Obklad |
| Povrch | Matná |


Aby bol zážitok z Vášho nákupu na našom internetovom obchode v súlade s pravidlami, potrebujeme Váš súhlas s používaním súborov cookies na zaistenie funkčnosti webu a tiež na personalizáciu obsahu, ale tiež pre analytické účely k zobrazovaniu cielených reklám na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Kliknutím na „Povoliť všetko“ súhlasíte s naším používaním súborov cookie. Prípadne si môžete vybrať s ktorými cookies súhlasíte na "Podrobné nastavenie" alebo môžeže "Nepovolovať cookies" .
V prípade že chcete vedieť viac o cookies kliknite "Viac informácií"