Akcia na Marec do 31. 3. môžete získať zľavu na vybrané produkty až 10 %. Zadajte v košíku zľavový kód "KUPELNE" ....v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať 032/7717303 v pracovnom čase 07:00-15:30 hod
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ESCA |
| Šírka | 467 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Typ výplne | Číre sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť | 21.8000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913997884 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
Antidrop je povrchová úprava skla pre jeho ľahkú údržbu. Pri výrobe skla je nanášaná na jeho povrch s použitím nanotechnológie a je obsiahnutá v cene zásten.
| Výrobca | Polysan |
| Rozmer. | 45 cm |
| Sprch.kúty-Výška | 210 cm |
| Sprch.kúty - Výplň | Sklo Transparentné-Číre |
Aby bol zážitok z Vášho nákupu na našom internetovom obchode v súlade s pravidlami, potrebujeme Váš súhlas s používaním súborov cookies na zaistenie funkčnosti webu a tiež na personalizáciu obsahu, ale tiež pre analytické účely k zobrazovaniu cielených reklám na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Kliknutím na „Povoliť všetko“ súhlasíte s naším používaním súborov cookie. Prípadne si môžete vybrať s ktorými cookies súhlasíte na "Podrobné nastavenie" alebo môžeže "Nepovolovať cookies" .
V prípade že chcete vedieť viac o cookies kliknite "Viac informácií"