Akcia na Marec do 31. 3. môžete získať zľavu na vybrané produkty až 10 %. Zadajte v košíku zľavový kód "KUPELNE" ....v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať 032/7717303 v pracovnom čase 07:00-15:30 hod
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | HYDROMASÁŽNE SYSTÉMY |
| Rozmer | 160x80x39 cm |
| Dĺžka | 1600 mm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 390 mm |
| Objem | 206.00 l |
| Farba | Biela |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Inštalácia | Vstavaná (na obmurovanie) |
| Priemer odpadu | 52 mm |
| Masážny systém | HIGHLINE HYDRO AIR |
| Hmotnosť | 47.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729061007 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Akrylátové vane a vaničky sú vyrábané zo značkového akrylátu. Na rozdiel od koextrudovaných akrylátových dosiek, ktoré majú mäkkší povrch a menšiu chemickú odolnosť, sa vyrába liatím. To mj. znamená, že je prefarbený v celej hrúbke, plne stálofarebný, neporézny a s vysokou povrchovou pevnosťou. Má hladký povrch s minimálnou možnosťou pošmyknutia a dobre tlmí hluk dopadajúcej vody.
Vaňa je osadená systémom HIGHLINE HYDRO AIR:
| Výrobca | Polysan |
| HMS vane - dlžka | vane dĺžky 160 cm |
| HMS vane - šírka | šírka 80 cm |
| HMS vane - systém | Kombinované HYDRO-VZDUCH systémy |
| HMS vane - typ | Obdĺžnikové |
| vane - farba | Biela |
Aby bol zážitok z Vášho nákupu na našom internetovom obchode v súlade s pravidlami, potrebujeme Váš súhlas s používaním súborov cookies na zaistenie funkčnosti webu a tiež na personalizáciu obsahu, ale tiež pre analytické účely k zobrazovaniu cielených reklám na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Kliknutím na „Povoliť všetko“ súhlasíte s naším používaním súborov cookie. Prípadne si môžete vybrať s ktorými cookies súhlasíte na "Podrobné nastavenie" alebo môžeže "Nepovolovať cookies" .
V prípade že chcete vedieť viac o cookies kliknite "Viac informácií"