Akcia na Marec do 31. 3. môžete získať zľavu na vybrané produkty až 10 %. Zadajte v košíku zľavový kód "KUPELNE" ....v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať 032/7717303 v pracovnom čase 07:00-15:30 hod
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Séria | ROLLER |
| Rozmer | 60x205 mm |
| Priemer | 60 mm |
| Šírka | 60 mm |
| Výška | 205 mm |
| Hĺbka | 60 mm |
| Farba | Hnedá |
| Materiál | Bambus, Polyresin |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Objem dávkovača | 290 ml |
| Hmotnosť | 0.2692 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4006956210544 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
Jedná sa o materiál vyrábaný zo živicových materiálov, ktorý sa kvôli svojim vlastnostiam s obľubou využíva predovšetkým na výrobu dekoračných predmetov. Pri zahriatí je dobre tvarovateľný, po zaschnutí naopak vysoko odolný proti poveternostným vplyvom a vode, je nerozbitný a trvanlivý.
| Výrobca | Ridder |
| Povrch. | Hnedá |
| Farba | Hnedá |
| Spôsob montáže | Voľne postavené |
Aby bol zážitok z Vášho nákupu na našom internetovom obchode v súlade s pravidlami, potrebujeme Váš súhlas s používaním súborov cookies na zaistenie funkčnosti webu a tiež na personalizáciu obsahu, ale tiež pre analytické účely k zobrazovaniu cielených reklám na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Kliknutím na „Povoliť všetko“ súhlasíte s naším používaním súborov cookie. Prípadne si môžete vybrať s ktorými cookies súhlasíte na "Podrobné nastavenie" alebo môžeže "Nepovolovať cookies" .
V prípade že chcete vedieť viac o cookies kliknite "Viac informácií"