Akcia na Marec do 31. 3. môžete získať zľavu na vybrané produkty až 10 %. Zadajte v košíku zľavový kód "KUPELNE" ....v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať 032/7717303 v pracovnom čase 07:00-15:30 hod
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 1610x12x515 mm |
| Šírka | 1610 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hĺbka | 515 mm |
| Farba | Biela mat |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | Solid Surface |
| Typ skrinky | Doska |
| Typ umývadla | Zápustné umývadlo |
| Hmotnosť | 17.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913994524 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
Solid Surface je masívny neporézny materiál vyrobený zo zmesi prírodného kameňa a akrylátu. Má homogénny pevný povrch a používa sa predovšetkým na výrobu pracovných dosiek. Vďaka rozmanitosti farieb a textúr sa dobre kombinuje s inými materiálmi. Starostlivosť oň je ľahká: škrabance je možné ľahko odstrániť pomocou mäkkých čistiacich prostriedkov a znovu tak obnoviť lesk povrchu. Navyše vyniká odolnosťou proti škvrnám a je nenasiakavý.
| Výrobca | Sapho |
| Nábytok - šírka | 151 - 180 cm |
| Nábytok - hĺbka | Hĺbka do 55 cm |
| Nábytok - Farby | Dub Strieborný |
Aby bol zážitok z Vášho nákupu na našom internetovom obchode v súlade s pravidlami, potrebujeme Váš súhlas s používaním súborov cookies na zaistenie funkčnosti webu a tiež na personalizáciu obsahu, ale tiež pre analytické účely k zobrazovaniu cielených reklám na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Kliknutím na „Povoliť všetko“ súhlasíte s naším používaním súborov cookie. Prípadne si môžete vybrať s ktorými cookies súhlasíte na "Podrobné nastavenie" alebo môžeže "Nepovolovať cookies" .
V prípade že chcete vedieť viac o cookies kliknite "Viac informácií"