Akcia na Marec do 31. 3. môžete získať zľavu na vybrané produkty až 10 %. Zadajte v košíku zľavový kód "KUPELNE" ....v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať 032/7717303 v pracovnom čase 07:00-15:30 hod
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 101x12,7x51,5 cm |
| Šírka | 1010 mm |
| Výška | 127 mm |
| Hĺbka | 515 mm |
| Farba | Biela mat |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | Solid Surface |
| Inštalácia | Zápustné |
| Typ umývadla | Zápustné umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť | 15.6000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913994579 |
| Záruka | 2 roky |
Solid Surface je masívny neporézny materiál vyrobený zo zmesi prírodného kameňa a akrylátu. Má homogénny pevný povrch a používa sa predovšetkým na výrobu pracovných dosiek. Vďaka rozmanitosti farieb a textúr sa dobre kombinuje s inými materiálmi. Starostlivosť oň je ľahká: škrabance je možné ľahko odstrániť pomocou mäkkých čistiacich prostriedkov a znovu tak obnoviť lesk povrchu. Navyše vyniká odolnosťou proti škvrnám a je nenasiakavý.
| Výrobca | Sapho |
| Umývadlá - povrch | Liaty mramor |
| Farba umývadla | Biela |
| Umývadlá - dĺžka | Dĺžka do 105 cm |
| Umývadlá - hĺbka | Hĺbka do 55 cm |
| Umývadlá - prevedenie | Zápustné |
| Tvar - asymetrický/obdĺžnikový | Obdĺžnik |
| Materiál | Liaty mramor |
Aby bol zážitok z Vášho nákupu na našom internetovom obchode v súlade s pravidlami, potrebujeme Váš súhlas s používaním súborov cookies na zaistenie funkčnosti webu a tiež na personalizáciu obsahu, ale tiež pre analytické účely k zobrazovaniu cielených reklám na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Kliknutím na „Povoliť všetko“ súhlasíte s naším používaním súborov cookie. Prípadne si môžete vybrať s ktorými cookies súhlasíte na "Podrobné nastavenie" alebo môžeže "Nepovolovať cookies" .
V prípade že chcete vedieť viac o cookies kliknite "Viac informácií"