Akcia na Marec do 31. 3. môžete získať zľavu na vybrané produkty až 10 %. Zadajte v košíku zľavový kód "KUPELNE" ....v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať 032/7717303 v pracovnom čase 07:00-15:30 hod
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | CROSS |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 85x81x47 cm |
| Šírka | 850 mm |
| Výška | 810 mm |
| Hĺbka | 470 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Buk |
| Materiál | Masiv drevo/dyha |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Balenie neobsahuje | Umývadlo |
| Hmotnosť | 24.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913994906 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Nábytok je vybavený pojazdy zásuviek s pomalým dojazdom a systémom automatického dovretí zásuviek. Už žiadne hlučné zatváranie.
| Výrobca | Sapho |
| Nábytok - šírka | 80 - 89 cm |
| Nábytok - hĺbka | Hĺbka do 50 cm |
| Nábytok - Farby | Buk |
| Nábytok - Prevedenie | Skrinka pod umývadlo |
Aby bol zážitok z Vášho nákupu na našom internetovom obchode v súlade s pravidlami, potrebujeme Váš súhlas s používaním súborov cookies na zaistenie funkčnosti webu a tiež na personalizáciu obsahu, ale tiež pre analytické účely k zobrazovaniu cielených reklám na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Kliknutím na „Povoliť všetko“ súhlasíte s naším používaním súborov cookie. Prípadne si môžete vybrať s ktorými cookies súhlasíte na "Podrobné nastavenie" alebo môžeže "Nepovolovať cookies" .
V prípade že chcete vedieť viac o cookies kliknite "Viac informácií"