Akcia na Marec do 31. 3. môžete získať zľavu na vybrané produkty až 10 %. Zadajte v košíku zľavový kód "KUPELNE" ....v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať 032/7717303 v pracovnom čase 07:00-15:30 hod
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | CROSS |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 60x80x3,5 cm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 800 mm |
| Farba rámu | Hnedá |
| Dekor | Buk |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť | 8.3000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913994890 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
| Výrobca | Sapho |
| Farba rámov | Hnedá |
| Farba rámu | Rám Buk |
| Zrkadlá - dlžka | Šírka cca 60 cm |
| Zrkadlá - výška | Výška do 80 cm |
Aby bol zážitok z Vášho nákupu na našom internetovom obchode v súlade s pravidlami, potrebujeme Váš súhlas s používaním súborov cookies na zaistenie funkčnosti webu a tiež na personalizáciu obsahu, ale tiež pre analytické účely k zobrazovaniu cielených reklám na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Kliknutím na „Povoliť všetko“ súhlasíte s naším používaním súborov cookie. Prípadne si môžete vybrať s ktorými cookies súhlasíte na "Podrobné nastavenie" alebo môžeže "Nepovolovať cookies" .
V prípade že chcete vedieť viac o cookies kliknite "Viac informácií"