Akcia na Marec do 31. 3. môžete získať zľavu na vybrané produkty až 10 %. Zadajte v košíku zľavový kód "KUPELNE" ....v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať 032/7717303 v pracovnom čase 07:00-15:30 hod
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | DINA |
| Rozmer | 350x1680 mm |
| Šírka | 350 mm |
| Výška | 1680 mm |
| Objem | 3.00 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar H |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 300 W |
| Možnosť vykurovania | Ústredné vykurovanie, Elektrické vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia | 318 mm |
| Výkon | 334 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Max. prevádzkový tlak | 10 bar |
| Hmotnosť | 7.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913986192 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
V prípade ústredného vykurovania je dôležitý výber pripojovacej sady ventilov. Na výber je použitie ručného ventilu alebo ventilu s termostatickou hlavicou.
Ručný ventil: Ovládanie regulácie teploty je manuálne. Prívod teplej vody je možné pripojiť na ľavú / pravú stranu ventilu bez obmedzenia.
Ventil s termostatickou hlavicou: Integrovaný termostat udržuje nastavenú teplotu okolia. Termostatická hlavica musí byť v mieste prívodu teplej vody (mimo MONO ONE).
Nami ponúkané pripojovacie ventily sú dodávané vrátane zverného šróbenia na najbežnejšie potrubie (O15 mm Cu a O16 mm Alupex), pre dopojenie tak nie je potrebné nič dokupovať. Pre zakrytie prívodných rúrok a otvorov v múre odporúčame prikúpiť krycie rozety.
Ak je vykurovacie teleso vykurované len elektricky, tzn. iba za pomoci vykurovacej tyče, je potrebné zakúpiť 1" záslepku k radiátorom. Tá slúži na zaslepenie druhého otvoru v telese, ktorý by bol inak použitý pre pripojovací ventil ústredného kúrenia.
Vykurovacie teleso odporúčame naplniť destilovanou vodou. Odporúčame tiež nemrznúcu teplonosnú antikoróznu kvapalinu značky LIKIDO.
Vykurovaciu tyč odporúčame s rovnakým alebo podobným výkonom podľa špecifikácie daného vykurovacieho telesa. Pri vykurovacích tyčí s termostatom sa reguluje teplota kvapaliny v radiátore.
Kombinované pripojenie umožňuje ohrievať teleso ako centrálnym systémom vykurovania, tak využiť pre samostatný ohrev elektrickú vykurovaciu tyč mimo vykurovacej sezóny. Vykurovaciu tyč odporúčame s rovnakým alebo podobným výkonom podľa špecifikácie daného vykurovacieho telesa.
Pokiaľ sa jedná o teleso so stredovým pripojením, záleží na tom, či možno tyč prepojiť cez ventil (v tomto prípade sa použije kombinovaný ventil) alebo sa tyč pripája samostatne do stojky telesa (v tomto prípade sa použije klasický ventil). V prípade bočného pripojenia sa vždy použije kombinovaný ventil. Na výber je použitie ručného ventilu alebo ventilu s termostatickou hlavicou.
Ručný ventil: Ovládanie regulácie teploty je manuálne. Prívod teplej vody je možné pripojiť na ľavú / pravú stranu ventilu bez obmedzenia.
Ventil s termostatickou hlavicou: Integrovaný termostat udržuje nastavenú teplotu okolia. Termostatická hlavica musí byť v mieste prívodu teplej vody (mimo MONO ONE).
Nami ponúkané pripojovacie ventily sú dodávané vrátane zverného šróbenia na najbežnejšie potrubie (O15 mm Cu a O16 mm Alupex), pre dopojenie tak nie je potrebné nič dokupovať. Pre zakrytie prívodných rúrok a otvorov v múre odporúčame prikúpiť krycie rozety.
| Výrobca | Sapho |
| Šírka radiátora | Šírka 350 mm |
| Radiátory rebríkové -výška | Výška 1680 mm |
| Radiátor Farba | Biely |
| Oblý-Rovný | Rovný |
Aby bol zážitok z Vášho nákupu na našom internetovom obchode v súlade s pravidlami, potrebujeme Váš súhlas s používaním súborov cookies na zaistenie funkčnosti webu a tiež na personalizáciu obsahu, ale tiež pre analytické účely k zobrazovaniu cielených reklám na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Kliknutím na „Povoliť všetko“ súhlasíte s naším používaním súborov cookie. Prípadne si môžete vybrať s ktorými cookies súhlasíte na "Podrobné nastavenie" alebo môžeže "Nepovolovať cookies" .
V prípade že chcete vedieť viac o cookies kliknite "Viac informácií"