Akcia na Marec do 31. 3. môžete získať zľavu na vybrané produkty až 10 %. Zadajte v košíku zľavový kód "KUPELNE" ....v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať 032/7717303 v pracovnom čase 07:00-15:30 hod
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | INFINITY |
| Rozmer | 37x40,5x63 cm |
| Šírka | 370 mm |
| Výška | 405 mm |
| Hĺbka | 630 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Rimless |
| Tvar | Klasik |
| Ostatné | Odpad spodný, Odpad zadný |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnosť | 30.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913982217 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Rimless (NoRim) – toalety bez tradičného oplachového kruhu. Hladký povrch bez dutín a záhybov. Oplachová voda vyteká rozdeľovačom vody iba zo zadnej časti WC misy a vďaka špeciálnemu tvaru keramiky dokonale opláchne vnútorný priestor. Výhodou je ľahká údržba a čistenie WC misy.


| Výrobca | Sapho |
| Farba | Biela |
| Výška | Bežná výška |
| Sedátko ÁNO/NIE | Bez sedátka |
| WC ako celok | Kombi WC misa |
| WC odpad | Univerzálny odpad |
| Systém spláchnutia | Rimless |
Aby bol zážitok z Vášho nákupu na našom internetovom obchode v súlade s pravidlami, potrebujeme Váš súhlas s používaním súborov cookies na zaistenie funkčnosti webu a tiež na personalizáciu obsahu, ale tiež pre analytické účely k zobrazovaniu cielených reklám na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Kliknutím na „Povoliť všetko“ súhlasíte s naším používaním súborov cookie. Prípadne si môžete vybrať s ktorými cookies súhlasíte na "Podrobné nastavenie" alebo môžeže "Nepovolovať cookies" .
V prípade že chcete vedieť viac o cookies kliknite "Viac informácií"