Akcia na Marec do 31. 3. môžete získať zľavu na vybrané produkty až 10 %. Zadajte v košíku zľavový kód "KUPELNE" ....v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať 032/7717303 v pracovnom čase 07:00-15:30 hod
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 170x600x120 mm |
| Šírka | 170 mm |
| Výška | 600 mm |
| Hĺbka | 120 mm |
| Farba | Gun metal |
| Materiál | Nerez |
| Druh | Držiak toal. papiera, Držiak toal. papiera s policou |
| Inštalácia | Na zapustenie |
| Výbava | PVD povrchová úprava |
| Hmotnosť | 6.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913982828 |
| Taric | 94038900 |
| Záruka | 2 roky |
Technológia nanášania tenkých vrstiev naparovaním vo vákuovej komore. Nanášaný materiál sa spája s podkladom na molekulárnej báze. Vďaka tomu sa povrch stane tvrdým, odolným korózii, kyselinám, oteru a vysokým teplotám. Táto technológia je navyše šetrná k životnému prostrediu.
| Výrobca | Sapho |
| Povrch. | Grafit |
| Farba | Grafit |
| Spôsob montáže | Vŕtaním |
Aby bol zážitok z Vášho nákupu na našom internetovom obchode v súlade s pravidlami, potrebujeme Váš súhlas s používaním súborov cookies na zaistenie funkčnosti webu a tiež na personalizáciu obsahu, ale tiež pre analytické účely k zobrazovaniu cielených reklám na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Kliknutím na „Povoliť všetko“ súhlasíte s naším používaním súborov cookie. Prípadne si môžete vybrať s ktorými cookies súhlasíte na "Podrobné nastavenie" alebo môžeže "Nepovolovať cookies" .
V prípade že chcete vedieť viac o cookies kliknite "Viac informácií"