Akcia na Marec do 31. 3. môžete získať zľavu na vybrané produkty až 10 %. Zadajte v košíku zľavový kód "KUPELNE" ....v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať 032/7717303 v pracovnom čase 07:00-15:30 hod
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SPECTRE |
| 3D model | ÁNO |
| Šírka | 106 mm |
| Výška | 106 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 42 mm |
| Ostatné | 1 výstup |
| Hmotnosť | 0.8700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913987519 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Výrobca | Sapho |
| Umiestnenie | Podomietkové |
| Farba povrchu | Čierna |
| Batérie Ovládanie | Pákové |
| Vybavenie | Bez podomietkového boxu |
Aby bol zážitok z Vášho nákupu na našom internetovom obchode v súlade s pravidlami, potrebujeme Váš súhlas s používaním súborov cookies na zaistenie funkčnosti webu a tiež na personalizáciu obsahu, ale tiež pre analytické účely k zobrazovaniu cielených reklám na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Kliknutím na „Povoliť všetko“ súhlasíte s naším používaním súborov cookie. Prípadne si môžete vybrať s ktorými cookies súhlasíte na "Podrobné nastavenie" alebo môžeže "Nepovolovať cookies" .
V prípade že chcete vedieť viac o cookies kliknite "Viac informácií"