Akcia na Marec do 31. 3. môžete získať zľavu na vybrané produkty až 10 %. Zadajte v košíku zľavový kód "KUPELNE" ....v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať 032/7717303 v pracovnom čase 07:00-15:30 hod
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SAPHO LATUS XII |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 35,5x50x20 cm |
| Šírka | 355 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hĺbka | 200 mm |
| Farba | Čierna |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Výbava | Spomaľovacie pánty |
| Balenie obsahuje | Úchytka |
| Balenie neobsahuje | Umývadlo |
| Hmotnosť | 7.8500 kg |
| EAN | 8590913991127 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Cenová skupina A príplatok 0%
Cenová skupina B príplatok 30%
Cenová skupina C príplatok 50%
akákoľvek farba podľa vzorkovníka RAL alebo NCS v lesklom alebo matnom prevedení
Dodacia lehota skupin B a C je 6 týždňov.
Inštalácia s ľavým alebo pravým otváraním dverí.
Nábytok je vybavený mechanizmom spomaľovacích pántov u dvierok. Stačí dvierka len ľahko postrčiť a ony sa už samy dovrou.
| Výrobca | Sapho |
| Nábytok - šírka | 50 - 59 cm |
| Nábytok - hĺbka | Hĺbka do 20 cm |
| Nábytok - Farby | Antracit |
| Nábytok - Prevedenie | Skrinka pod umývadlo |
Aby bol zážitok z Vášho nákupu na našom internetovom obchode v súlade s pravidlami, potrebujeme Váš súhlas s používaním súborov cookies na zaistenie funkčnosti webu a tiež na personalizáciu obsahu, ale tiež pre analytické účely k zobrazovaniu cielených reklám na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Kliknutím na „Povoliť všetko“ súhlasíte s naším používaním súborov cookie. Prípadne si môžete vybrať s ktorými cookies súhlasíte na "Podrobné nastavenie" alebo môžeže "Nepovolovať cookies" .
V prípade že chcete vedieť viac o cookies kliknite "Viac informácií"