Akcia na Marec do 31. 3. môžete získať zľavu na vybrané produkty až 10 %. Zadajte v košíku zľavový kód "KUPELNE" ....v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať 032/7717303 v pracovnom čase 07:00-15:30 hod
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SMALL |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 38x10x22 cm |
| Šírka | 380 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hĺbka | 220 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Typ umývadla | Umývadielko (malé) |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť | 7.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913983849 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Výrobca | Sapho |
| Farba umývadla | Čierna |
| Umývadlá - dĺžka | Dĺžka do 40 cm |
| Umývadlá - hĺbka | Hĺbka do 25 cm |
| Umývadlá - prevedenie | Malé umývadlá |
| Tvar - asymetrický/obdĺžnikový | Obdĺžnik |
| Materiál | Keramika |
Aby bol zážitok z Vášho nákupu na našom internetovom obchode v súlade s pravidlami, potrebujeme Váš súhlas s používaním súborov cookies na zaistenie funkčnosti webu a tiež na personalizáciu obsahu, ale tiež pre analytické účely k zobrazovaniu cielených reklám na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Kliknutím na „Povoliť všetko“ súhlasíte s naším používaním súborov cookie. Prípadne si môžete vybrať s ktorými cookies súhlasíte na "Podrobné nastavenie" alebo môžeže "Nepovolovať cookies" .
V prípade že chcete vedieť viac o cookies kliknite "Viac informácií"