Akcia na Marec do 31. 3. môžete získať zľavu na vybrané produkty až 10 %. Zadajte v košíku zľavový kód "KUPELNE" ....v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať 032/7717303 v pracovnom čase 07:00-15:30 hod
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | PACO |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 38x80x61 cm |
| Šírka | 380 mm |
| Výška | 800 mm |
| Hĺbka | 610 mm |
| Farba | Šedá |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Rimless |
| Objem splachovacej vody | 3,5 l / 5 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatné | Odpad spodný, Odpad zadný |
| Balenie obsahuje | Napúšťací a vypúšťací ventil, Kotviaca sada |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnosť | 48.9800 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913999734 |
| Záruka | 2 roky |
Rimless (NoRim) – toalety bez tradičného oplachového kruhu. Hladký povrch bez dutín a záhybov. Oplachová voda vyteká rozdeľovačom vody iba zo zadnej časti WC misy a vďaka špeciálnemu tvaru keramiky dokonale opláchne vnútorný priestor. Výhodou je ľahká údržba a čistenie WC misy.


Tvar misy umožňuje efektívne a účinné spláchnutie s menším objemom vody a tým šetrí životné prostredie a náklady za vodu.
Úsporné splachovanie je možné použiť s nádržkou s duálnym splachovaním, ktorej vypúšťací ventil umožňuje nastavenie objemu vody od 2 litrov pri malom splachovaní a od 4 litrov pri veľkom splachovaní.
| Výrobca | Sapho |
| Farba | Šedá |
| Výška | Bežná výška |
| WC odpad | Univerzálny odpad |
| Sedátko ÁNO/NIE | Bez sedátka |
| WC ako celok | Kombi WC |
| Systém spláchnutia | Rimless |
Aby bol zážitok z Vášho nákupu na našom internetovom obchode v súlade s pravidlami, potrebujeme Váš súhlas s používaním súborov cookies na zaistenie funkčnosti webu a tiež na personalizáciu obsahu, ale tiež pre analytické účely k zobrazovaniu cielených reklám na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Kliknutím na „Povoliť všetko“ súhlasíte s naším používaním súborov cookie. Prípadne si môžete vybrať s ktorými cookies súhlasíte na "Podrobné nastavenie" alebo môžeže "Nepovolovať cookies" .
V prípade že chcete vedieť viac o cookies kliknite "Viac informácií"