Akcia na Marec do 31. 3. môžete získať zľavu na vybrané produkty až 10 %. Zadajte v košíku zľavový kód "KUPELNE" ....v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať 032/7717303 v pracovnom čase 07:00-15:30 hod
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | PUNO |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 37,5x87x44,8 cm |
| Šírka | 375 mm |
| Výška | 870 mm |
| Hĺbka | 448 mm |
| Farba | Zlato mat |
| Materiál | Oceľ |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ skrinky | Otvorená |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Hmotnosť | 12.9050 kg |
| Balenie | 4 ks |
| EAN | 8590913985355 |
| Záruka | 2 roky |
| Výrobca | Sapho |
| Farba | Zlatá |
| Prevedenie | Konštrukcia |
Aby bol zážitok z Vášho nákupu na našom internetovom obchode v súlade s pravidlami, potrebujeme Váš súhlas s používaním súborov cookies na zaistenie funkčnosti webu a tiež na personalizáciu obsahu, ale tiež pre analytické účely k zobrazovaniu cielených reklám na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Kliknutím na „Povoliť všetko“ súhlasíte s naším používaním súborov cookie. Prípadne si môžete vybrať s ktorými cookies súhlasíte na "Podrobné nastavenie" alebo môžeže "Nepovolovať cookies" .
V prípade že chcete vedieť viac o cookies kliknite "Viac informácií"