Akcia na Marec do 31. 3. môžete získať zľavu na vybrané produkty až 10 %. Zadajte v košíku zľavový kód "KUPELNE" ....v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať 032/7717303 v pracovnom čase 07:00-15:30 hod
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SIDRA |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 121x14,2x46 cm |
| Šírka | 1210 mm |
| Výška | 142 mm |
| Hĺbka | 460 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Liaty mramor |
| Inštalácia | Do nábytku |
| Typ umývadla | Nábytkové umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 2 otvory |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Balenie obsahuje | Prepadová súprava |
| Hmotnosť | 21.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913982590 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Používa sa na výrobu sprchových vaničiek, vaní, umývadiel i ďalších produktov. Vyrába sa zo zmesi mletého vápenca, sklárskeho piesku, polyesterovej živice a farbív. Výrobky z liateho mramoru sa vyznačujú vysokou pevnosťou, stabilitou a elegantným dizajnom.
| Výrobca | Sapho |
| Umývadlá - povrch | Liaty mramor |
| Farba umývadla | Biela |
| Umývadlá - dĺžka | Dĺžka do 125 cm |
| Umývadlá - hĺbka | Hĺbka do 50 cm |
| Umývadlá - prevedenie | Nábytkové |
| Tvar - asymetrický/obdĺžnikový | Obdĺžnik |
| Materiál | Liaty mramor |
Aby bol zážitok z Vášho nákupu na našom internetovom obchode v súlade s pravidlami, potrebujeme Váš súhlas s používaním súborov cookies na zaistenie funkčnosti webu a tiež na personalizáciu obsahu, ale tiež pre analytické účely k zobrazovaniu cielených reklám na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Kliknutím na „Povoliť všetko“ súhlasíte s naším používaním súborov cookie. Prípadne si môžete vybrať s ktorými cookies súhlasíte na "Podrobné nastavenie" alebo môžeže "Nepovolovať cookies" .
V prípade že chcete vedieť viac o cookies kliknite "Viac informácií"