Akcia na Marec do 31. 3. môžete získať zľavu na vybrané produkty až 10 %. Zadajte v košíku zľavový kód "KUPELNE" ....v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať 032/7717303 v pracovnom čase 07:00-15:30 hod
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Dĺžka | 1200 mm |
| Farba | Gun metal |
| Materiál | Plast |
| Inštalácia | Klasická |
| Ostatné | Anti-twist systém |
| Hmotnosť | 0.2100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913981661 |
| Taric | 39173900 |
| Záruka | 2 roky |
Systém, ktorý zabraňuje pretočeniu. Je ukrytý v kónusu hadice a zabraňuje jej prekrúteniu.
| Výrobca | Sapho |
| Farba povrchu | Chróm |
| Dĺžka | 120 cm |
Aby bol zážitok z Vášho nákupu na našom internetovom obchode v súlade s pravidlami, potrebujeme Váš súhlas s používaním súborov cookies na zaistenie funkčnosti webu a tiež na personalizáciu obsahu, ale tiež pre analytické účely k zobrazovaniu cielených reklám na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Kliknutím na „Povoliť všetko“ súhlasíte s naším používaním súborov cookie. Prípadne si môžete vybrať s ktorými cookies súhlasíte na "Podrobné nastavenie" alebo môžeže "Nepovolovať cookies" .
V prípade že chcete vedieť viac o cookies kliknite "Viac informácií"