Akcia na Marec do 31. 3. môžete získať zľavu na vybrané produkty až 10 %. Zadajte v košíku zľavový kód "KUPELNE" ....v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať 032/7717303 v pracovnom čase 07:00-15:30 hod
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Séria | WICHER |
| Farba | Čierna mat |
| Výkon | 400 W |
| Stupeň krytia | IPx5 |
| Výbava | Termostat |
| Hmotnosť | 0.7370 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913992285 |
| Taric | 85168080 |
| Záruka | 2 roky |
| Výrobca | Bruckner |
| Vykurovacie tyče - farba | Čierna |
| Vykurovacie tyče - termostat | S termostatom |
| Vykurovacie tyče - výkon | Výkon 400 W |
| Typ pripojenia | Elektrické |
Aby bol zážitok z Vášho nákupu na našom internetovom obchode v súlade s pravidlami, potrebujeme Váš súhlas s používaním súborov cookies na zaistenie funkčnosti webu a tiež na personalizáciu obsahu, ale tiež pre analytické účely k zobrazovaniu cielených reklám na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Kliknutím na „Povoliť všetko“ súhlasíte s naším používaním súborov cookie. Prípadne si môžete vybrať s ktorými cookies súhlasíte na "Podrobné nastavenie" alebo môžeže "Nepovolovať cookies" .
V prípade že chcete vedieť viac o cookies kliknite "Viac informácií"